Skip links

Wyjazdy grupowe

Biuro Podróży Travel Project specjalizuje się również w wycieczkach i imprezach grupowych. Są to imprezy turystyczne organizowane pod konkretne zapytanie i konkretna wielkość grupy. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa unikatowy program i plan imprezy zawsze w najlepszej cenie.

Imprezy firmowe

W zależności od budżetu i oczekiwań klientów przygotujemy i zrealizujemy programy od lokalnych jednodniowych wycieczek autokarowych, przez eventy firmowe z bogatymi atrakcjami, kończąc na zagranicznych wyjazdach narciarskich lub wycieczek wypoczynkowych z programem konferencyjnym i programem zwiedzania.

Takie imprezy organizujemy nawet w najdalsze zakątki świata. Podczas każdego wyjazdu towarzyszy Państwu przedstawiciel biura, który czuwa nad sprawnym przeprowadzeniem imprezy. Zapraszamy.

Wyjazdy dla seniorów

W naszym portfolio mamy zrealizowane programy wycieczek dla seniorów zaczynając od tych jednodniowych, przez wielodniowe krajowe i zagraniczne aż po imprezy lotnicze. Staramy się tak dopasować program, żeby uniknąć długich całonocnych przejazdów autokarami, a autokary, którymi Państwo podróżujecie zawsze mają większą przestrzeń między fotelami dla większego komfortu jazdy.

Podczas imprezy towarzyszy państwu pilot, który ma ukończony kurs pierwszej pomocy, natomiast w zwiedzanych miejscach zapewniamy lokalny serwis przewodnicki i program zwiedzania.

Wyjazdy dla każdej grupy

Obsługujemy również imprezy grup nieformalnych. Dal nas grupa to minimum 15 osób dorosłych. Dla takiej grupy jesteśmy w stanie przygotować wyjazd skrojony na miarę. Może to być pobyt w hotelu nad polskim morzem, wycieczka objazdowa lub wycieczka zagraniczna. Jeśli jesteś liderem jakiejś grupy, w ramach której organizujecie sobie różnego rodzaju wycieczki, zgłoś się do nas. Przygotujemy imprezę od początku do końca i możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.